Spotkajmy się

Masz pomysł i chcesz go jak najszybciej zrealizować? Skontaktuj się z nami. Napisz wiadomość na adres kontakt@gojama.pl lub skorzystaj z formularza. Podaj w wiadomości numer telefonu a zadzwonimy do Ciebie. Umówimy spotkanie w realu lub on-line. W trakcie spotkania zapytamy Cię o Twoje oczekiwania, omówimy możliwości, ustalimy plan działania i określimy ramy czasowe. Działamy kompleksowo, dlatego możesz u nas zamówić zarówno stworzenie strony internetowej ściśle według Twoich wytycznych jak i zlecić nam wykonanie analizy rynku, określenie celi i wytyczenie sposobu ich realizacji.

Umów się z nami na spotkanie w realu. Wyznaczymy dogodne dla Ciebie miejsce i czas spotkania. Omówimy wszystkie kwestie potrzebne do przygotowania projektu. Ustalenie jak największej liczby szczegółów na początku znacznie przyspieszy pracę i pozwoli na sprawne wprowadzenie projektu w życie.

Możesz też wybrać preferowaną przez nas formę kontaktu online. Prześlemy Ci link do spotkania, wcześniej ustalimy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.

Gojama sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, wpisana w 2005 roku do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000243476, REGON 220116100, NIP 584-256-33-15, kapitał zakładowy 50.000zł
Icons made by Freepik from www.flaticon.com