Sprzedaj swoje produkty online.

Dlaczego warto przenieść biznes do internetu.

Wartość sprzedaży w sieci stale rośnie. W ostatnich latach notowano wzrosty o 20 a nawet 30%. Przewiduje się, że tendencja ta utrzyma się i rynek e-commerce dalej będzie dynamicznie wzrastał.

E-sprzedaż to bez wątpienia przyszłość dlatego im wcześniej się o tym pomyśli tym lepiej.

Magento, Prestashop ... co to takiego i co wybrać?

Mamy obecnie różne możliwości, które można wykorzystać do obsługi e-sprzedaży. Różne firmy oferują otwarte oprogramowania e-sklepów. Mają one napisany w oparciu o framework cały back-end, czyli kod obsługujący całą platformę i umożliwiają w mniej lub bardziej zaawansowany sposób wprowadzanie produktów, zmianę ustawień i parametrów wpływających na interfejs użytkownika.

Aby skorzystać z otwartego oprogramowania e-commerce potrzebna jest wiedza programistyczna. Zespół GoJama™ oferuje kompleksową usługę założenia sklepu internetowego. Usługa obejmuje:

Gojama sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, wpisana w 2005 roku do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000243476, REGON 220116100, NIP 584-256-33-15, kapitał zakładowy 50.000zł
Icons made by Freepik from www.flaticon.com